Home » Událost » DIRTY SHIRT vyráží na tour 2018

DIRTY SHIRT vyráží na tour 2018

     

bez názvu 1

DIRTY SHIRT vyráží na tour 2018 po Evropě

Dirty Shirt je rumunská crossover folkcore metalová kapela, vítězka druhého místa na mezinárodním finále Wacken Metal Battle 2014 (Německo) a několika ocenění na loňských Metalhead a Maximum Rock Awards. Jedinečný styl kapely vychází z míchání hustého zvuku moderního rocku a kovu se slavnostní atmosférou východoevropské tradiční hudby, seklektiku světové hudby (country, reggae a kmenových rytmů), elektro zvuku průmyslové hudby, energie hardcore a funky. Není divu, že najdete skvělé ocenění pro alba Dirty Shirt ve stovkách recenzí po celém světě, a to i v dobře respektovaných časopisech jako Metal Hammer (DE, HU), Rock Hard (DE, FR, SLK), Metalsucks – USA , Hard Rock Mag – FR, Terrorizer – Velká Británie, atd.

Rumunská crossover folkcore metalová kapela DIRTY SHIRT odhalila nový výňatek z jejich živého alba „Dirty Shirt & Ansamblul Transilvania – FolkCore DeTour“, které má být vydáno 23. února.

„FolkCore DeTour“ je bezprecedentním projektem pro rumunské i mezinárodní metalové scény, protože poprvé se na scénu postavila metalová kapela a rumunský tradiční folklorní orchestr. Rozhodně zajímavé spojení kultur.

V březnu roku 2018 se Dirty Shirt vrátí do Evropy a vyvrcholí východoevropským turné po celém Polsku (Kraków, Lodz, Wrocław, Poznaň), Česká republika (Praha) *, Německo (Munchen) *, Slovensko (Bratislava), Maďarsko (Budapešť) *

pro více info:

Official website: www.dirty-shirt.com
Facebook: www.facebook.com/DirtyShirtRomania
Bandcamp: www.dirtyshirt.bandcamp.com
YouTube: www.youtube.com/dirtyshirtoriginal

TZ od: Promusic Events & Maximum Rock

Copyright © 2018, Promusic Events & Maximum Rock.

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky