Home » Akce » Křest debutového alba Pilot Season

Křest debutového alba Pilot Season

     

IMG_8639

Křest debutového alba Pilot Season v klubu Slávie

Páteční večer byl pro kapelu Pilot Season zlomový, tento den, tedy 26.1. totiž pokřtila kapela své debutové album jménem ,,A Deep Dive‘‘ za podpory kluků z kapely Skywalker a Call Tracy. Tato trojice se postarala o nabitý večer kde se ukázalo, že základ úspěchu je dělat věci srdcem.
Jako první na stage nastoupila známá hardcorová kapela Skywalker, která překvapila publikum svým akustickým vystoupením. Kluci dokázali, že dvě kytary, bicí a zpěv jim stačí k tomu, aby fanoušky příjemně rozehřáli a přiměli je se pohupovat do rytmu. Díky skvělé komunikaci s publikem se každý od srdce zasmál a tím zaručeně odstartovali celou akci.
Jako další vystoupila pop-punková kapela Call Tracy, která rozbila atmosféru poklidného akustického večera a nechala publikum se pořádně zapotit. Před podiem se pogovalo a lidé v zadních řadách poskakovali, zkrátka kapela rozproudila každého v sálu. Smutným zjištěním však je, že kapela po šesti letech ukončuje své působení. Naposled kapelu můžete vidět 2.2.2018 v klubu 007 na Strahově, takže pokud kluky neznáte a rádi byste je ještě slyšeli, chopte se příležitosti, protože je o co stát.

IMG_8717  IMG_8693
Konečně se na stage postavili Pilot Season. Ostatně jako na všech jejich koncertech byla vidět velká podpora kmenových fanoušků a kamarádů. Kluci zahráli starší věci, jako třeba Grinding Teeth nebo Morning Promises, ale především představili songy z nového alba. Píseň „Right Where I Stand“ publikum absolutně odrovnala. I samotné křtění CD pojali ve vlastním stylu a místo sektu, jak bývá zvykem, pokřtili své nové album svěcenou vodou.  Velká slova díku, jak sami řekli členové kapely, patří bubeníkovi Skywalkerů Damiánovi Kučerovi, který jim s vydáním desky pomohl.

IMG_8824  IMG_8931
Za sebe můžu říct, že to byl příjemně strávený večer. Je  skvělé koukat na kapely, na kterých je vidět, že hraní je to, co je nejvíc baví a vykouzlí tím skvělou atmosféru, kterou naplní celý klub. Klukům z Pilot Season přejeme velký úspěch s novou deskou a stále tak věrné publikum jako do teď.

IMG_8947  IMG_8932

Za redakci magazínu : Kristýna Jandová a Magdalena Vozobulová

Foto: Michal Moravec

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky