Home » Událost » Horkýže Slíže řádili v J.Hradci

Horkýže Slíže řádili v J.Hradci

     

DSC_0470

Horkýže Slíže + ZakázanÝovoce + Mean Messiah – povedená akcička.

První kapela, která se v KD Jitka J.Hradec představila byla Mean Messiah /industrial-thrash / z Litoměřic – na to že hrají ve třech včetně velmi pohledné basačky jim to hraje velice dobře. Také i fanoušci, kteří je neznali se pomalu zvedali a blížili k podiu aby umocnili poslech.

DSC_0040

DSC_0073 DSC_0067

Další partička je všem, převážně mladým slečnám velice dobře známá – ZakázanÝovoce a proto nebylo divu že bylo u podia narváno převážně něžným pohlavím, které se pěkně rozdovádělo ale i zazpívalo spolu s kapelou. Dobrá nálada narůstala a kluci to pěkně připravili pro hvězdu večera slovenskou legendu Horkýže Slíže.

DSC_0236

DSC_0402

DSC_0424

A na závěr samozřejmě to nejlepší, momentálně asi nejpopulárnější slovenská kapela /jak na Slovensku tak i v Čechách/ Horkýže Slíže se představila jindřichohradeckému publiku se svojí novou deskou „Pustite Karola“ , ale zazněli také snad všechny známé hity a to samozřejmě rozvařilo publikum tak, že to muselo být slyšet až do Jindřichova Hradce jak celý sál zpíval s nimi. Myslím že organizátoři se opět trefili a dobře poskládaný line up vykonal své a všichni se moc dobře bavili. 

DSC_0482

DSC_0730

DSC_0518 DSC_0574

Pro magazín Attacker Of Music: RED DEVIL

Foto: RED DEVIL

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky