Home » Událost » Velešínská kapela – A SweetWater Trick se vrací na scénu !!!

Velešínská kapela – A SweetWater Trick se vrací na scénu !!!

     

IMG_3693

A SweetWater Trick hlásí návrat na scénu pod zkratkou ASWT!

Dlouhých dvanáct let působili na jihočeské rockové scéně velešínští A SweetWater Trick. V roce 2016 se rozhodli pro radikální změnu a přetransformovali se do kapely Alike. Letos ale padlo rozhodnutí, že se A SweetWater Trick vrátí. V nové sestavě a pořádnou energií.

„A SweetWater Trick měli úspěch. Zároveň jsme měli rozpracováno mnoho materiálu, který nakonec nespatřil světlo světa. Byla by škoda, kdyby to tak zůstalo… Rozhodli jsme se proto tuto značku oživit, ačkoliv ne tak úplně. Používat budeme jen zkratku ASWT, která je již zažitá,“ říká baskytarista Jiří Jantač.

Kromě něj v kapele působí zpěvák a kytarista Karel Krejčí, kytaristé Marek Kejšar a Martin Libra a bubeník Matouš Novák. „Mám radost, že se comeback podařilo dotáhnout do konce. Že kapela, se kterou jsme tolik dřeli a určitou pozici si vydobyli, nezůstane minulostí. Pořád máme co říct,“ dodává Jiří Jantač.

Jak to znovuzrozeným ASWT šlape, se budete moci přesvědčit již 30. září. V českobudějovické Slavii kluci zahrají s Jaksi Taksi a Zakázaným ovocem. „Těšíme se, až fanouškům představíme nové věci. Nyní budeme mít texty jen a pouze v češtině,“ vzkazuje Jiří Jantač.

ODKAZY A KONTAKTY:

A Sweetwater Trick: http://bandzone.cz/asweetwatertrick

E-mail: jirka.jantac@seznam.cz

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky