Home » Událost » KYBERON – návrat z hibernace

KYBERON – návrat z hibernace

     

02

Koncem minulého století si říkali Maxmilián Dráp. Začátkem nového milénia si jich všimlo vydavatelství BMG Ariola a nabídlo jim smlouvu. V tu dobu už kapela cítila, že pokročila dál a přistoupila ke změně názvu na KYBERON a tak v roce 2001 vydává své první album, které posléze doprovází klip V atomový peci. V dalších letech dochází k postupné hibernaci a Kyberon usiná …

Sporadické koncerty, které kapela odehrála, doprovázela povedená podívaná. Rachejtle, polonahá dívka, kterou na podiu pronásleduje zvrhlá postava s maskou smrtky a k tomu extatické projevy deklamátora Orgatrona. Kapela vyvolala na hudební scéně docela rozporuplné reakce. Od těch co jí zcela odmítali, po ty, kteří sice kritizovali, ale chápali osobité podání jejich tvorby a humor, až k fanouškům, kteří se stali věrnými kyberonisty.

Album 2-0-0-1  v proběhu doby zmizelo z pultů a pro některé posluchače, kteří po letech zjistili, že tady byl nějaký Kyberon, se stalo hledaným artiklem. Proto se také letos objevilo album v remasterované digitální podobě v internetovém obchodě Supraphonline. A k tomu navíc Kyberon ohlásil návrat z hibernace a v pozměněné sestavě začal pracovat na novém albu, které ponese název 2-0-1-7.

Kyberon 2001

Kontakt

Logo ATTACKER 22
Redakce:
ATTACKER OF MUSIC
Neklanova 2
České Budějovice
37001
tel: 778 532 591
email: attackerofmusic@seznam.cz

Vstupenky na veškeré akce

smsticket

Info magazín

StudioCI6

CI6 Rock TV - rozhovor s kapelou Purnama

Pirates of the Pubs - rozhovor

NARTTU - "Pod Nátlakem"

Starší příspěvky